Bajtársak Labdarúgó Emléktorna
- Tűzoltók
- Rendőrség
- Mentők
- Önkormányzat
Női Kézilabda Torna
Tiszaújváros - Tiszalök: 26-18
Nádudvar - Tiszalök: 19-17
Tiszaújváros - Nádudvar: 24-14
- Tiszaújváros
- Nádudvar
- Tiszalök
Legjobb kapus: Varga Erika (Tiszalök)
Legjobb játékos: Szilágyi Ildikó (Nádudvar)
Gólkirály: Bagdi Ágnes (Tiszaújváros)
Streetball
14 év alatti fiú
- Újvárosi Kecskék (Csillik Kristóf, Szabó Zalán, Kosina Kende, Czimer Adrián)
- Verebek (Demkó Milán, Lajtos Bence, Deli Benedek)
14 év alatti leány
- Passz (Csirmaz Fanni, Kovács Éva, Nagy Noémi)
- Fault (Katona Csenge, Kovács Regina, Katona Leila, Sirokai Kitti)
14 év fölötti fiú
- BBBK (Ferencz Krisztofer, Gerőcs Bálint, Kondrák Bálint, Hajdú Bence)
- GDLM (Lenke Balázs, Taskó István, Hajdú Boldizsár)
Dobóverseny
14 év alatti fiú
- Czimer Adrián
14 év fölötti fiú
- Gerőcs Bálint
14 év alatti leány
- Kovács Éva
Medencés Sárkányhajó Párbaj
- Ingyen Pizza (Márton Tünde, Berkes Viktor, Gáspár Etele, Gáspár Emese, Galgóczi Olivér, Lőrincz Lálszló)
- 20 cm Unbuffed (Fejes Balázs, Domoszlai Attila, Horváth Kornél, Oláh Tamás, Seres Márk, Kacsa János)
- Övcsatok és Hajcsatok (Boros Beatrix, Fodor Petronella, Sereg Melinda, Csanálosi Dominika, Domenikné Dobos Ildikó, Béke László)
Lábtenisz
- Fiúk a térről (Tóth Gellért, Bodri Sándor)
- Cunami ( Illés Tamás, Illés Róbert)
Kispályás labdarúgó bajnokság
- Kesznyéteni SE
- FC Konako
- Special J
Senior Tusa
Gyaloglás
Női
- Pöstényiné Harangi Gizella
- Molnár Jánosné
- Sepsiné Hutter Ilona
Férfi
- Csoma Bertalan
- Csenge József
- Badics István
Tenisz
- Mecsei József
- Kiss László
- Gyuris János
Úszás
Női
- Sepsiné Hutter Ilona
- Pöstényiné Harangi Gizella
- Domenikné Dobos Ildikó
Férfi
- Szabó Zoltán
- Csoma Bertalan
- Csenge József
Gyaloglás
Női
- Pöstényiné Harangi Gizella
- Molnár Jánosné
- Sepsiné Hutter Ilona
Férfi
- Csoma Bertalan
- Csenge József
- Badics István
Lövészet
Női
- Barna Miklósné
- Domenikné Dobos Ildikó
- Oláhné Alföldi Katalin
Férfi
- Oláh Gyula
- Csoma Bertalan
- Derecskei József