VI. Tiszaújvárosi Sportfesztivál eredményei

Bajtársak Labdarúgó Emléktorna

  1. Tűzoltók
  2. Rendőrség
  3. Mentők
  4. Önkormányzat

Női Kézilabda Torna

Tiszaújváros - Tiszalök: 26-18
Nádudvar - Tiszalök: 19-17
Tiszaújváros - Nádudvar: 24-14

  1. Tiszaújváros
  2. Nádudvar
  3. Tiszalök

Legjobb kapus: Varga Erika (Tiszalök)
Legjobb játékos: Szilágyi Ildikó (Nádudvar)
Gólkirály: Bagdi Ágnes (Tiszaújváros)

Streetball

14 év alatti fiú

  1. Újvárosi Kecskék (Csillik Kristóf, Szabó Zalán, Kosina Kende, Czimer Adrián)
  2. Verebek (Demkó Milán, Lajtos Bence, Deli Benedek)

14 év alatti leány

  1. Passz (Csirmaz Fanni, Kovács Éva, Nagy Noémi)
  2. Fault (Katona Csenge, Kovács Regina, Katona Leila, Sirokai Kitti)

14 év fölötti fiú

  1. BBBK (Ferencz Krisztofer, Gerőcs Bálint, Kondrák Bálint, Hajdú Bence)
  2. GDLM (Lenke Balázs, Taskó István, Hajdú Boldizsár)

Dobóverseny

14 év alatti fiú

  1. Czimer Adrián

14 év fölötti fiú

  1. Gerőcs Bálint

14 év alatti leány

  1. Kovács Éva

Medencés Sárkányhajó Párbaj

  1. Ingyen Pizza (Márton Tünde, Berkes Viktor, Gáspár Etele, Gáspár Emese, Galgóczi Olivér, Lőrincz Lálszló)
  2. 20 cm Unbuffed (Fejes Balázs, Domoszlai Attila, Horváth Kornél, Oláh Tamás, Seres Márk, Kacsa János)
  3. Övcsatok és Hajcsatok (Boros Beatrix, Fodor Petronella, Sereg Melinda, Csanálosi Dominika, Domenikné Dobos Ildikó,  Béke László)

Lábtenisz

  1. Fiúk a térről (Tóth Gellért, Bodri Sándor)
  2. Cunami ( Illés Tamás, Illés Róbert)

Kispályás labdarúgó bajnokság

  1. Kesznyéteni SE
  2. FC Konako
  3. Special J

Senior Tusa

Gyaloglás

Női       

  1. Pöstényiné Harangi Gizella
  2. Molnár Jánosné
  3. Sepsiné Hutter Ilona

Férfi

  1. Csoma Bertalan
  2. Csenge József
  3. Badics István

Tenisz

  1. Mecsei József
  2. Kiss László
  3. Gyuris János

Úszás

Női

  1. Sepsiné Hutter Ilona
  2. Pöstényiné Harangi Gizella
  3. Domenikné Dobos Ildikó

Férfi

  1. Szabó Zoltán
  2. Csoma Bertalan
  3. Csenge József

Gyaloglás

Női

  1. Pöstényiné Harangi Gizella
  2. Molnár Jánosné
  3. Sepsiné Hutter Ilona

Férfi

  1. Csoma Bertalan
  2. Csenge József
  3. Badics István

Lövészet

Női

  1. Barna Miklósné
  2. Domenikné Dobos Ildikó
  3. Oláhné Alföldi Katalin

Férfi

  1. Oláh Gyula
  2. Csoma Bertalan
  3. Derecskei József

Sportfesztivál - Korosztályos Nemzetközi Labdarúgó Torna

Ezen a hétvégén a Sportfesztivál keretében egyesületünk nemzetközi utánpótlás és öregfiúk tornát is rendezett.

Gratulálunk az eredményekhez​ és a díjazottaknak!

Hajrá Újváros!

Öregfiúk torna

  1. Nagyvárad
  2. Tiszaújváros
  3. Kassa
  4. Polgár
  5. Tiszavasvári
  6. Kolbusowa (Lengyelország)

Gólkirály: Nyeste János (Tiszaújváros)
Legjobb kapus: Dohány István (Polgár/Tiszaújváros)
Legjobb mezőnyjátékos: Farcan Steican (Nagyvárad)
Legjobb hazai játékos: Molnár Zoltán

2006-os korosztály:

  1. Miskolc Népkert VSE "B"
  2. GFSE Oros
  3. Alsózsolca
  4. FC Tiszaújváros
  5. Miskolc Népkert VSE "A"
  6. Sajóörös

Gólkirály: Bíró Balázs -  Miskolc Népkert VSE "B"
Legjobb kapus: Mohácsi Bálint -  GFSE Oros
Legjobb mezőnyjátékos: Nagy Zalán - Alsózsolca
Legjobb hazai játékos: Molnár Dávid

2007-es korosztály:

  1. Borsod FC
  2. FC Tiszaújváros
  3. Miskolc Népkert VSE
  4. Kolbusowa "A"
  5. Kolbusowa "B"
  6. GFSE Oros

Gólkirály: Orosz Dániel - FC Tiszaújváros
Legjobb kapus: Bagoly Zsombor - Borsod FC
Legjobb mezőnyjátékos: Bak Dániel - Borsod FC
Legjobb hazai játékos: Bodnár Balázs

2009-es korosztály:

  1. Kolbusowa
  2. FC Tiszaújváros "A"​ 2009.​
  3. Alsózsolca
  4. Sajóörös
  5. Miskolc Népkert VSE
  6. FC Tiszaújváros "B"​ 2010.​

Gólkirály: Jakub Salah - Kolbusowa
Legjobb kapus: Ale Dávid - Sajóörös
Legjobb mezőnyjátékos: Birk Balázs - FC Tiszaújváros
Legjobb hazai játékos: Suhajda Gábor